eDruštvo.si je preprosta spletna aplikacija

ki vam omogoča dostop do podatkov 24 ur na dan, 7 dni v tednu,vodenje in izpis članstva, kreiranje obveznosti za posameznega člana, spremljanje plačanih in neplačanih obveznosti, vodenje blagajniškega poslovanja, dostop do podatkov, za vse tiste, ki jim zaupate in jim to dovolite.

eDruštvo.si vam vse to nudi brez zamudnih inštalacij. Vse kar potrebujete je dostop do interneta. Prepričajte se sami in izkoristite brezplačno 15 dnevno testiranje spletne aplikacije eDruštvo.si.

Mala društva
Majhni a veliki
Srednja društva
Konec težav
Velika društva
Dostop vedno in povsod
15.5.2009 Odprtje portala
Portal je sedaj odprt za izbrane preizkuševalce
Vodenje društva
Evidenca članov še nikoli ni bila tako enostavna! Vsi potrebni podatki o članih na enem mestu, dostopni praktično od koderkoli, obenem pa varno spravljeni z vašim geslom.
Pregled nad blagajno
Vodenje društvene blagajne na portalu edrustvo.si vam omogoča tekoče spremljanje stanja blagajne. Sodobne internetne povezave omogočajo delo praktično od koderkoli. Takoj so vam na voljo podatki o vplačnikih in seznam dolžnikov.